~Inwestor

Tylko na bananowej giełdzie taka firma nie rośnie, ostatnie 6 miesięcy to minus 4,5% akcje a w tym czasie dwa razy raport zysk netto rekordowy 162 mln i 167 mln zł, wsparcie dla strefy, podniesione prognozy, nowe ceny od nowego roku, rozwój i spadek ceny surowca aluminium co pewnie znów przełoży się na plus, za dużo tego aby być w tym miejscu, wskaźnik 10 c/z to mało jak na tak rozwijaca się firmę, to nie rynek w którym konkurencja jest duża a koszty wejścia w rynek ogromne, widać po zmianach cen produktów że rynek chłonie i tak

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.