~Vlad

sytuacja w branży - są duże zyski, niektórzy płacą sowitą dywidendę (7%)

Warszawa, 09.11.2021 (ISBnews) - Walne zgromadzenie Kernel Holding, zwołane na 10 grudnia, zdecyduje o wypłacie dywidendy w wysokości 0,44 USD na akcję, za rok obrotowy 2020/2021, wynika z projektów na walne.W październiku rada dyrektorów Kernel Holding zarekomendowała walnemu zgromadzeniu akcjonariuszy wypłacenie dywidendy w wysokości 35,6 mln USD tj. 0,44 USD na akcję za rok obrotowy 2020/2021 (zakończony 30 czerwca 2021).Rada podała wtedy, że oznacza to dywidendę bez zmian w porównaniu z poprzednim rokiem. W rezultacie wskaźnik wypłaty dywidendy wyniesie 7%.Kernel Holding to producent spożywczy działający na Ukrainie. Jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 r.
(ISBnews

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.