Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@Hmmm
Uczepiłeś się tego pożaru i grzejesz temat, którego nie ma. Jeśli 11 zastępów straży ogarnęło temat w godzinę to znaczy że nic poważnego się nie stało. Stąd nie dziwi brak komentarza zarządu spółki, tak samo jak nie dziwi brak komentarza, że zepsuły się drzwi od hali albo w kiblu męskim zabrakło srajtaśmy.
Perspektywy spółki - cena stali lekko spadła i obecnie stabilizuje się. Ceny nowych naczep wzrosły o jakieś 20% i SCHODZĄ NA PNIU!! I to ceny w EUR!! Marżę EBITDA na razie robią większą, niż sobie w strategii założyli.
Do tego cały czas inwestują w oddział budowy chłodni i to na pewno zaprocentuje w kolejnych latach.
koszty robocizny ? Weź zaprzestań.
Argument o bankach jest też od czapy - od listopada zeszłego roku wielton vs takie PKO rośnie zdecydowanie bardziej.
Spółka zwiększyła moce przerobowe w idealnym czasie i na rok -dwa ma względny spokój i w miarę pewne zyski. I dobre zyski będziesz miał za 3kw, ale też i prawdopodobnie za 4ty i pierwsze 2 przyszłego roku. Wszystko ponad to to wróżenie z fusów.
A co do głowy i ramion - każdy widzi to co chce. Przy cenie 9,5 wycena spóki to wychodziłoby jakieś 580mln. Przy spółce, która rocznie zarobi około 100mln. Sam sobie odpowiedz ilu chętnych do kupna będzie po tej cenie.
Inna rzecz, że jak się czyta takie "porady" jak Wojasa to rzeczywiście człowiek się zastanawia po co wchodzi na to forum :)