Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cytując stockwatch.pl:
"Pierwsza z nich (Asbis) – podobnie jak wspomniane wcześniej AB PL – ma za sobą fenomenalne I półrocze. Od początku stycznia notowania Asbisu urosły o ponad 200 proc. Eksperci z BM BNP Paribas BP liczą, że biznesowo dystrybutor elektroniki użytkowej zaliczy mocną końcówkę roku.
– W ostatnich kwartałach rynek dystrybucji IT utrzymuje wysokie, dwucyfrowe tempo wzrostu, a Asbis powinien korzystać na wysokim popycie na produkty Apple, którego jest dystrybutorem w krajach WNP – oczekujemy, że nowe urządzenia Apple wpłyną na poprawę dynamiki przychodów w październiku względem września. Ponadto zarząd sygnalizuje utrzymanie wysokiej rentowności w IV kwartale, co może wpłynąć na pobicie już raz podniesionych w br. prognoz finansowych – komentują eksperci."
www.stockwatch.pl/wiadomosci/4-nowe-spolki-w-listopadowym-portfelu-bm-bnp-paribas-bp,akcje,291961