~Pytam

A dlaczego edek vel herman nie wyjaśnisz sobie tego na forum tamtej spółki, tylko tak prostacko naganiasz?

Zobacz wątki dotyczące ComecoZobacz profil Comeco
Autor: ~Edek [46.204.22.*] 2021-11-02 20:23
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Czy ktoś to rozumie?
Zgłoś do moderatora
Wykres OZE Capital
Firma na historycznych minimach, już nie ma takich na GPW, pomimo wielu pozytywnych info, w tym wejście w duże tematy OZE?
Aktywa ponad 100 mln, a kapitalizacja 40 mln?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.