Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ewakuacja - oczywiście o forum :)
Zaliczka - trochę zmieniłem punkt widzenia i skupiłem się na zysku netto za półrocze 202 oraz III kwartał 2020.
Wtedy zaliczka była 0.1 USD, natomiast zysk netto ok. 14 MLN USD.
Jeśli teraz rezem z IIIQ zysk netto wypracujemy na poziomie ..... około 45 MLN USD, to proprocjonalnie zaliczka mogłaby być na poziomie o którym pisałem :)
W żadnym wypadku nie chciąłbym nakręcać oczekiwań, aby później nie było bezsensowynych zjazdów, więc jeśli rzeczywiście3 się mylę to prostujcie :))))