~Misio

Myślę ze piszesz bzdury. Zostali ci co takiej straty nie akceptuja albo maja taka ilosc akcji ze wyjscie przy takim popycie nie jest mozliwe. Tak czy siak to dobry znak. Popyt sie stopniowo pojawi. Na pewno punktem zwrotnym bedzie espi o kosztach zwroconych. Potem stopniowo mozna odbudowywac zaufanie. Kurs pewnie boczniak nawet opadajacy ale wiekszy wolumen. Nowe gry nie tak znow daleko. A gdyby sie okazalo ze jednak succubus trzyma sie dobrze w sprzedazy to i podbitka na 4 mozliwa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.