~mike75

Czy sukcesem można nazwać np. jak mianujecie prezesem lub członkiem RN spółek Skarbu Państwa swoich nieudaczników, którzy ani nie mają w większości przypadków kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności do pełnienia tych funkcji?
Czy sukcesem można nazwać bezprawne przejęcie Banku zgodnie z zasadą Machievellego " Cel uświęca środki"?
MOI UKOCHANI PISOWCY - sukces rodzi się z wielu niepowodzeń, nieudanych prób... W ten sposób osiągamy nie tylko sukces ale wolność, prawdziwą wolność jednostki - przy tym nie krzywdząc innych i działając zgodnie z prawem!!!!!!!!!!!!!!
A Wy co wyraźnie było widać po wystąpieniu Pinokia w PE - macie z tym bardzo poważny problem!
Walka o sprawiedliwość w sprawie IDEI jeszcze się długo będzie toczyła! I pewnie zwycięstwo przyjdzie jak tylko złe wspomnienia zostaną po MOICH UKOCHANYCH PISOWCACH!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.