relacjerynku_pl

PREFA GROUP otrzymuje informację o rejestracji Osiedle Plewianka 2 Sp. z o.o., w której posiada 95% udziałów w kapitale zakładowym oraz która jako spółka zależna wejdzie w skład Grupy Kapitałowej PREFA GROUP.

Spółka Osiedle Plewianka 2 jest spółką celową dedykowaną pod realizację inwestycji deweloperskiej na nieruchomości gruntowej przeznaczonej pod tereny zabudowy usługowej. Planowana inwestycja zakłada budowę budynku usługowego o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 1700 m2.

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40586124,prefa-group-sa-71-2021-rejestracja-w-krs-spolki-zaleznej-od-emitenta 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.