Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
tu jest duzo ludzi z miesnego HAKa sprzed 10 lat co wchodzili w papier na obecne 5 lub 6zl+ bo wtedy ich powywieszali. duza pewnie ich czesc juz dawno sprzedala akcje nawet ze strata zeby podatkowo to wykorzystac. teraz duzo nowego narybka ale to wszystko zapakowane w okolicy 2zl wiec oni beda czekac a sowite zyski jak kurs objedzie z 2 na 10zl.
Malo akcji to szybko pozamiataja kursem jak juz wzrosty sie zaczna. Z 2zl zrobic 10che przy paru mln sztuk akcji to kwestia 4-6 tyg.