Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Mimo słabnącego sentymentu do spółek przemysłowych (rosnące koszty gazu, energii i płac), i w tej branży specjaliści BM mBanku oceniają perspektywy kilku spółek jako atrakcyjne. To m.in. MBR (MOBRUK), FTE (FORTE), KER (KERNEL) oraz COG (COGNOR) i FMF (FAMUR), w przypadku których podniesiono rekomendacje.
Znaczący potencjał do wzrostu mają w ocenie analityków szczególnie akcje Famuru. Wycenie spółki ma sprzyjać kombinacja rekordowych cen węgla (zamówienia na nowy sprzęt), rozwijanego segmentu sprzedaży farm fotowoltaicznych, poprawiających się wyników i sporych nadwyżek gotówki. Eksperci szacują, że między latami 2021 i 2023 spółka niemal podwoi generowany zysk netto i przychody.
https://www.biznesradar.pl/a/104146,czeka-na-rosnaca-zmiennosc-indeksow-bm-mbanku-zmienia-nastawianie-do-rynku-akcji-na-neutralne
perspektywy dla spółki są bardzo dobre
nie dajcie się wyleszczyć
c