~doctore

Nie ma z czego akumulować, brak papieru na parkiecie, wiszący na hakach sprzed roku w życiu już nie sprzedadzą, gro ludzi dobierało, papier wysuszony jak rodzynka.

Analiza Stockwatch sprzed kilku dni wskazuje na podstawie danych historycznych praltycznie właściwą wycenę spółki, więc wyżej nikt nie chce papieru zbierać, bo jak by chciał uzbierać sporo to sorry, ale kurs musiałby iść w górę, a tak to wszystko trwa i trwa i trwa, bo mało skapuje, więc zbiera kropelkami.

Co więcej akumulacja największa jest w panice na spadkach, tutaj już ciężko o taki scenariusz, zawsze gruby liczy na ogólnoświatową panikę czy coś i wtedy chcąc nie chcąc każdy papier leci, więc wtedy jest szansa na zakumulowanie czegoś więcej. A to co zbierał na wcześniejszych low musiał oddawać żeby zablokować kurs w kanale konsolidacyjnym.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.