Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-10-01 o godz. 19:37 ~cmpunk napisał(a):
> Dnia 2021-10-01 o godz. 19:31 ~heh napisał(a):
> > jeszcze tylko niech rachmistrz "wolnyplus" założy temat ze swoimi wyliczeniami, które wskażą na super wzrosty i mamy prawie komplet
>
> schett
> te, 4 zł+ to śmignie , że nawet nie zauważysz , teraz tylko wzrosty
>
> HAHAHhhhhaaaaaa
Widzę, że nowe pomysły rodzą ci się w głowie. Nie wyszło z 1,xx w sierpniu, wrześniu i po raporcie, ale nie martw się, może być jeszcze gorzej :-D. Odeśpij chłopie, bo jesteś rozerdgany :-).