~Anunaki

Czyś ty już całkowicie rozum postradał.Bardzo dobra spółka ,która ma zyski realne tzn. kasę w kasie raportowała że ma zamówienia na około kilkadziesiąt milionów .Raportuje więc o każdej nowej umowie zgodnie ze statutem.Szanuje akcjonariuszy i wywiązuje się ze strategii rozwoju jaki przedstawiła konsekwentnie realizuje plan..Takich epi będzie jeszcze dużo.Obecna wycena znacznie xaniżona bo liczą się perspektywy i realizacja. Trzeba było nieoddawać w popłochu(chociaż tak Bogiem a prawdą większość była przewalona z wora do wora)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.