~Adam

Wykładziny nie idą na sprzedaż, mądra decyzja (nauczyli się na novicie, że nie sprzedaje się perełek). Poza tym Lentex SA szuka pracowników na Wykładziny co by potwierdzało, że nie sprzedją. Tym bardziej, ze czas minął. Prezes kupuje i dużo już ma, ale nie zależy mu na wzroście kursu. Co by oznaczało, że on lub zaprzyjaźnieni jeszcze dużo chcą kupić. Nic innego nie przychodzi mi do głowy przy obecnym sposobie zakupów Hoffmanna. Ale napewno wie, że nie straci.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.