~jałówka

Zapewne nie było też blokerów przed dopięciem poprzedniej umowy inwestycyjnej... Ale jak widać można się z takich rzeczy wycofać. Ale zmiana nazwy przyklepana to i już nie Blu a Columbus Elite. Dla mnie żenada.
De facto od ESPI o due dilu w połowie czerwca nic się nie wydarzyło. Czemu tyle to trwa? Naganiacze cisną na najbliższe walne. Tylko, że zgodnie z projektami uchwał to tam nic się nie wydarzy poza zmianą w RN. Nie sądzę żeby ktoś z obecnych właścicieli Saule tam wszedł, bo oni jak się domyślam mają być osobami zarządzającymi spółką po ewentualnej transakcji. Ja bym tak to widział. Ale może się mylę?
No ale tyle wiem co zjem. W sumie to nikt nic konkretnego nie wie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.