~Kuki

Stado owiec idzie w jednym kierunku i żebyś krzyczał że jest przepaść.j wszyscy zginął i tak idą.... PrEstrzegalem przed spółka na początku roku to straszyli mnie knf. Proszę bardzo który taki mocny będzie i poda Tom do KNF teraz???? No który ma jaja? Nikt! Bo wiecie że piszę prawde tylko nie chcecie wierzyć że tak jest! Kar! Proszę pokaz że jesteś taki mądry i podaj Tom do KNF albo zweryfikuj to z komornikiem jak podawał Tom. Siedzicie na forum i zamiast podziękować kolesiowi to zaklinacie rzeczywistość beż sprawdzenia czy to prawda. Jesteście najgorszym możliwym akcjonariatem jaki może być!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.