~mike75

Oni żyją z pieniędzy i z tego, że mają dobre układy z Władzą.
Zrobili wycenę ... Bo wiedzą, że dobrze trzymać z Władzą...
Dokumentację do wyceny dostarczył BFG... I specjalnie dzwonił do tych co nabyli obligacje GetBack przez Ideę, żeby zwiększyć roszczenie sporne ( czy kurator może działać w ten sposób - powiedzmy na niekorzyść swojego ucznia.?).
Jest wiele pytan i wiele odpowiedzi - ja trzymałem akcje i wierzyłem w Pruskiego, bo to uczciwy człowiek - do niego nie ma żadnych pretensji, walczył do końca i zachował się w sposób honorowy! I miał dobry plan, zyski miesięczne pomimo pandemii wzrastały, koszty adminstracyjne ściął mocno bez specjalnego wpływu na poziom aktywów i pasywów... Dla mnie Panie Pruski, zrobiłeś Pan dobrą robotę i jesteś prawdziwym Patriotą!!!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.