~OdlotowyOlek

Wręcz przeciwnie, to mój post po 17 został usunięty, pomimo że pisałem z pełną kulturą. Ja mam tu akcje, kupiłem już kilka dużych i małych pakietów, uważam że Suale to najbardziej przyszłościowa spółka która wejdzie na GPW, i raczej od lat 90 ubiegłego wieku nie było tu lepszego tematu. Piszecie o dużym parytecie wymiany. Spoko. Ale nawet jak będzie 1 do miliarda to i tak cały free float będzie w rękach dotychczasowych akcjonariuszy BLU bo większościowi nie będą sypać, z lockupem czy bez. I mam prawo pisać że uważam np. że kapitalizacja Saule przewyższy kapitalizacje wszystkich firm na ziemi a pani Olga zostanie imperatorem wszechświata. Mogę się mylić. Wam trole się to zdarza co chwila i jakoś żyjecie. A marszałek to już który nick założył? Piąty? I nie pisz tu o czytaniu raportów ze zrozumieniem bo już kilka razy pokazałeś że sam masz z tym problem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.