Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
pg, pomijając różne techniki, fundamentalnie patrząc 90 to cena mega dobra, co oznacza duży popyt.
I teraz, tak zagrali 140 z hakiem, ktoś tam się rzucił, do 108 zeszli.
Wyzbierali wiec może jednak warto technikę podpierać fundamentami?
Nie wiem ale coś tam łyknąłem przyznam się za 109, bo dywidenda 5(strzelam) to dobra dywidenda, nawet jak ten pakiet powisi kilka lat:), wiedzą to ci, którzy za 50+ wisieli i po 20 chodziło.
Co sądzisz? Ma to sens? Mniej brawurowo, mniej ryzykownie ale też +:) więcej niż inflacja...a dla mnie to jest odnośnik.