Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Te wyniki są strasznie zafałszowane :
a) główny obrót to obrót walutą - przy znikomej marży - dobrze, że jest ale generuje on wadliwy obraz spółki.
b) ilość klientów - no przepraszam - podajcie aktywnych klientów - takich co wykonali jakąś operację w miesiącu, bo to, że ilość klientów w bazie się zwiększa - to by cieszyło, gdyby chodziło o handel danymi.
c) gdzie jest zysk netto - no dobra choć orientacyjny - reszta danych kompletnie nic nie mówi tylko generuje obraz super firmy.
--------
Już były akcjonariusz - może jak się zwiększy przejrzystość prowadzenia tej firmy to wrócę - na razie uciekłem ze stratą niewielką bo 2,5k ale nie zamierzam wracać w to bagno.