~Jas_Wedrowniczek

Ja nawet nie widziałem próby podejścia do testu. Wg mnie jak tylko by zeszło do 4 pln lub poniżej to zaraz zostało by wciągnięte, a nikt raczej nie odważy się wywalic z 50-100k akcji bez złego info na tym poziomie, wtedy może byłby jakiś efekt spadku. Jak widać cały czas są chetni do sprzedaży w tych okolicach. Mnie od kilku dni swędzi palec na enterze jak patrzę na te akcje po plus minus 4.30, ale może uda się kupić je jeszcze niżej

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.