Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Oczywiście że społeczność jest ważna jak nie najważniejsza ale co do samych Gigantów to mam mieszane uczucia i sukces raczej bym upatrywał nie skupiając się tylko i wyłącznie na tym jednym projekcie a raczej na dywersyfikacji ryzyka przez rozproszenie działalności producenckiej i wydawniczej a tym samym ciągłego powiększania katalogu gier w portfelu a tym samym otrzymywanych z nich dochodów.
Bo lepiej niech maja wiele solidnych gier które się będą długo monetyzować niżeli liczyć tylko na jeden projekt. A oczywiście zaskoczeniem będzie jak się jeden lub dwa projekty okażą hitami to tylko zaliczyć na IN PLUS dla nas inwestorów.
Osobiście mnie najbardziej intrygują dwa projekty Aria oraz Nemezis a w szczególności ten drugi z dwóch powodów..1. Wierne grono fanów papierowej wersji. 2. Mam skojarzenia z pierwszymi grami Alien vs Predator a i pewnie tylko ja !!!