Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-08-16 o godz. 15:12 ~Free napisał(a):
> Ale ta umowa została zawarta już przynajmniej w zeszłym roku i sprzedawali akcje w okolicach 15-16 zł jak kurs był w okolicach 2 zł. Jak zinterpretujesz te informacje?;)
>
> To nie jest świeża sprawa. Zanim zaczniecie cos pisać i snuć teorie najpierw prześledźcie ESPI. Nie dziwie się, ze starym akcjonariuszom takie wpisy działają na nerwy.
no i? Przypominam, że konsorcjum jest blisko związane z insiderami, więc co jest dla Ciebie dziwne? Dla mnie to jest normalne, że sprzedają po atrakcyjnej cenie.