Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Gorąco to powinno tu być za tydzień. Po walnym. Później to tylko wtedy, kiedy walne coś ciekawego przyniesie.
Dziś widzę znów ktoś sypnął animatorowi. Myślałem, ze już sprzedał poniżej 5 zł wszystko. A jednak nie. To teraz spółka 3 dni będzie odbierała od animatora po 5zl.
Bez miłej niespodzianki na walnym nie ma co liczyć na fajerwerki i zainteresowanie spekuly. Gdyby ja zainteresować, byłoby 7-8zł niedługo. I wątek w pierwszej setce, ;)
Czekamy cierpliwie, trzeba znosić te nędzne zrzuty. ;)