~maestro

Cozaleszcz to psychiczny wielonickowiec. Pisze sam do siebie i robi bajzel na forum. Lubi sprawdzać innych po IP w google...tyle, że nie wie, że to co widać w bankierze to tylko część adresu IP identyfikująca co najwyżej dostawcę internetu, a nawet gdyby miał cały IP to nie zidentyfikowałby użytkownika, bo obecnie tysiące internautów jest przypisanych do jednego adresu i to nierzadko dynamicznie się zmieniającego. Czego innego oczekiwać niż ignoracji od tego typu osobników?

Żeby nie było nie na temat, nie widzę szans na istotne wzrosty Ovida dopóki nie ujawnią trailera i daty premiery.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.