Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-07-31 o godz. 16:35 ~WiktorTraktor napisał(a):
> …moralne bagno i intelektualny bałagan to trochę mało i zostają Ci drewniane docinki ad personam, ze sporą dozą projekcji.
> > Pamiętaj… Pokora i Skromność.
Bo nie możesz chory człowieku zrozumieć, że to jest forum giełdowe JSW, a Ty non stop robisz tu polityczny chlew, co z Tobą nie tak??