~zyga

Ktoś napisał, że nawet jak nie zarobią, to nadal CZ będzie 4. Puknijcie się w głowę. Mercator już dobitnie pokazał, że CZ nie ma jakiegokolwiek znaczenia przy wycenie, jeżeli zyski firmy są wynikiem - powiedzmy sobie tutaj wprost - jednorazowego farta (choć brzmi to nieetycznie w tej sytuacji). COVID spadł im z nieba. Firma muł, która od wielu lat kisiła się na jednym poziomie przychodów i zysków, bez wizji co dalej, nagle stała się super firmą z perspektywami ?

Bowim trzeba traktować jak Mabion. Sam jestem tu od 7 złotych, spekulacyjnie może wyskoczyć na 15-20, ale wtedy bezwzględnie trzeba sprzedawać, bo zacznie się zabawa w znikające krzesło. Ta firma po uspokojeniu sytuacji na świecie nie powtórzy długo takich wyników.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.