Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-07-23 o godz. 14:16 ~Mario [216.151.191.*] napisał(a):
> Kwestia czasu. Teraz najważniejsze umowy z partnerami. Czekamy i zapinamy pasy
Czekasz? A w innym miejscu pisałeś, że już "wychodzicie". To jak to jest z tobą, VPNowy kłamczuszku? Na ile nicków tutaj jedziesz? :))
Dnia 2021-07-23 o godz. 16:54 ~Szymon [216.151.191.*] napisał(a):
> Ze wy jesteście teraz na femionie hahahaha, tego jeszcze nie grali. Przecież wy ani dostępu do informacji nie macie ani nikt wam ręki nie podaje haha, jak wy wchodziliscie to my prawie wychodzimy