~BezKasy

Za sprzedaż kwietniową zapłacili w sumie 12 przelewów (dla 9/10ciu osób). Reszta nie dostała kasy za kwiecień, maj, czerwiec. Opóźnienia też są w sieci stacjonarnej (po raz pierwszy) oraz Direct. Póki "Dżoana" nie ogarnie kasy na spłatę bieżących zaległości wszystkie przelewy, dla wszystkich sieci zostały wstrzymane. Na dzisiejszej konferencji mieli podać "dobre" wiadomości a propos terminu płatności. Niestety "Dżoana" potwierdziła swoje umiejętności i nie udało się jej jeszcze (oby) tego załatwić - to jest przyczyna odwołania a nie problemy techniczne :)
Dodajcie do tego zapadalność obligacji 6 sierpnia - muszą zapłacić 4,7 mln (min. Maurycemu) - już wiecie z czego je zapłacą? :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.