~MINIO

'' Zarząd Spółki genXone S.A. z siedzibą w Złotnikach („Spółka”, „Emitent”) przekazuje poniżej wykaz osób, które na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 20 lipca 2021 roku, posiadały co najmniej 5% w głosach:

1. DIAGNOSTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ .posiadająca 1 272 138 głosów, co stanowiło 72,81 % ogólnej liczby głosów na WZ i 38,61 % głosów ogółem w Spółce.

2. Kaszuba Michał, posiadający 467 000 głosów, co stanowiło 26,72 % ogólnej liczby głosów na WZ i 14,17% głosów ogółem w Spółce.''

Może mi to ktoś wytłumaczyć jeśli nie ma akcji z głosami uprzywilejowanymi ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.