Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-07-14 o godz. 09:09 ~zbych napisał(a):
> Kroplówka trwa w najlepsze. To widać po transakcjach. Teraz kroplówkarz postawił na podbijanie z rana i czeka na takich, którym wciśnie papier.
dokładnie!
2/3 lub nawet 3/4 dziennego wolumenu to zabawa kroplówkarza, bo z arkusza to nie wynika, gdyż po stronie sprzedaży tylko przybywa a nie ubywa na półkach
wolumen sprzedaży cały czas kręci się wokół 800 K