Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Kolejny start-up dołącza do portfolio projektów wspieranych przez nasz akcelerator start-upów med-tech to firma, która odkryła, że istnieje wiele rodzajów terapii i technologii medycznych, do których polscy pacjenci nie mają dostępu, chociaż za granicą ich stosowanie jest normą.
Laven zaproponował więc komplementarne polisy ubezpieczeniowe, które pozwolą pokryć w razie potrzeby leczenie z zastosowaniem tych terapii.
Eksperci TECH MED HOUSE są przekonani o sukcesie projektu, dlatego zdecydowali się wesprzeć Laven w poszukiwaniu finansowania.