~Frank

Trzy tygodnie temu martwilem sie spadkami kursu Echo. Zatrzymalo sie na 4.35 - jak zauwazyl jeden z kolegow (brawo za swietna analize i wyczucie) to byl punkt wsparcia. I teraz rosnie przy wzrastajacych obrotach. To chyba dobrze. Zastanawiam sie czy przekroczy 5zl? A jesli tak to kiedy? A moze pojdzie na 6zl? Czy macie jakies analizy (poprosze link)? Przewidywania? (ale nie wrozby czy chciejstwo). A moze spodziewacie sie dobrej (tj 0.50 zl lub wyzszej) dywidendy w 2022 za biezacy rok? Dzieki. Frank.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.