~Maxi

https://strefainwestorow.pl/artykuly/wywiady/20210517/nwai-wywiad-mateusz-walczak

Co dokładnie będzie oferowane na eNWAI i na jakich zasadach?
Uczestniczyliśmy już w ofertach emisji akcji, pośredniczyliśmy również w kilku ofertach certyfikatów FIZ, w ramach ofert publicznych. Na dzień dzisiejszy, w zapowiedziach mamy trzy spółki, w dwóch przypadkach mówimy o akcjach, a w jednym o obligacjach. Szykujemy się do emisji kolejnych certyfikatów kilku funduszy, które w pewnym sensie będą w stałej ofercie. Na pewno platformę będziemy rozwijać oraz wzbogacać i na pewno warto tam zaglądać. To dopiero początek. Podtrzymujemy plany stworzenia aplikacji, planujemy zrealizować wizję supermarketu z ofertami pierwotnymi akcji, obligacji, funduszy inwestycyjnych oraz inwestycji alternatywnych. Codziennie analizujemy nowe projekty, rozmawiamy z emitentami. Rozwijamy się.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.