~ktoco

W rzeczy samej, powinny i to całkiem niezły ciut, w każdym razie, po dzisiejszym kursie sprzedających nie było. Na sprawdzian po 15-tej wrzuciłem zamówienie na 2k. Wynik znasz ::))
Ale co z tą niespójnościa akcji z WZA 15.450 000 i 51 450 000 z info Biznes Radaru, to odpowiedzi niestety nie dostałem - może te
36 000 000 to takie wewnętrzne-nie zatwierdzone jeszcze przez KNF, tylko po co Biznes Radar je zamieszcza a Chebza ignoruje na WZA - nie kumam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.