Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
I to jest dziwne... Cena podana jest - 0,3PLN tylko jak kolega zwrócił uwagę... nie było takiego wolumenu więc albo skupił poza rynkiem albo pomylił datę nabycia z datą publikacji raportu... powinno być sprostowanie komunikatu.
Nie zmienia to faktu, że bazując na poprzedniej umowie muszą wyszkoczyć z kilkuset tys zł na realizację umowy i osobiście czekam na rozwój sytuacji. A możę w związku z cofnięciem restrykcji zaskoczą nas pozytywnie zyskami z podstawowej działalności bądź planująemisję prywatną pod dokapitalizowanie ditix games i zrobią jakąś pompkę... ewidentnie coś zaczyna się dziać.