Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2021-06-29 o godz. 20:33 ~Jacek napisał(a):
> Akcje można było kupić za 7 , to powiedz kto akumuluje, zarząd który sprzedał po7 ? Serio ,?
Ty mogles kupic? Bo ja nie. A wzialbym za kilkaset tysi jakby mi dawali po 7 zl. jak juz naganiasz na spadki, trollu, to wysil sie choc odrobine, bo piszesz takie bzdury, ze glowa mala.
Widac jak dloni. ze to akumulacja. Gdy wczoraj szykowalo sie do odbicia papier zostal uwalony ponizej 7,8 batonem 65k by wywolac panike, a teraz jest drugi dzien pilnowany batonami po 10-20k na 7,7. Jak widac strategia dziala, bo bo juz ponad pol miliona papiera zostalo zebranego po taniosci.