~abc

Dnia 2021-06-21 o godz. 19:34 ~ściema napisał(a):
> Mylisz się kolego, po pierwsze za duża różnica między K i S po drugie przy takich transakcjach jak w arkuszu, nie zarobią na prowizję, a co dopiero na waciki!

no to spróbuj jutro kupic np. 3k po 58 i sprzedać po 60, zobaczysz że będą się wpychać przed ciebie ze zleceniami sprzedaży po nizszej cenie, a jak nawet twoje zlecenie bedzie pierwsze w karnecie po prawej stronie to sprzedaz tylko 100-200 akcji bo taki jest popyt, aby tylko lekko podbic kurs

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.