Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
usuwaj ja mam czas bo gorąco
matołku tak sprzedaję na górce i kupuję w dołku chyba że nie ma mnie wcale na papierze zobacz kiedy Co do ceny 145 mogą być 3 scenariusze jako ubieranko do raportu jak raport będzie nieciekawy , ubieranko wraz z raportem jak raport będzie dobry , i konsolidacja w ok 145 po genialnym wybiciu na wysokich obrotach jak się okaże że wchodza na nasdaq lub udało im się to co nie udało się średnioweicznym alchemikom . Może też tak być że przy cenie 130 opor okaże się na tyle silny, że ostatecznie o 17 będzie długi knot i wybicie zdechnie . Ale do tego co tu sternik rozgrywa trzeba mieć trochę oleju w pustej makowce i wiedzieć że po wychłodzeniu rsi i obronie 115 była szansa na odbicie ,do górnej bandy , ale w tym zakresie lekcje trzeba odrobić samodzielnie .
twoje złote mysli juz znam od dawna i jawisz się jako dyzma lvc . Dyzmo to kiedy nasdaq che?