~Marek

Korekta to jest wtedy, gdy zaczyna przeważać podaż nad popytem. Teraz mamy celowe działania w celu zaniżenia kursu, idą wielkie pakiety poniżej realnej wartości akcji w danym momencie. To nie ma nic wspólnego z ustalaniem się wartości akcji w automatyczny sposób na zasadzie równowagi popytu i podaży. Dopiero po takich "dzidach" część akcjonariatu panikuje i jest faktyczna korekta.
Na szczęście dla wielu to też okazja do dobrych zakupów i następuje prawdziwa korekta, ale w górę (do kolejnego zdołowania wartości akcji). Ważne jest, że komuś zależy na pozyskaniu dużej liczby akcji licząc na pokaźny zysk, bo to świetna inwestycja!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.