Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
"Nie masz nic do powiedzenia tylko piszesz dyrdymały i czynisz wycieczki personalne pod moim adresem" - no jakbys siebie opisał. Za Tobą miszczu mało kto "nadanza". Nie widzę tu wielu którzy mają problemy z przewidywaniem od czasu do czasu spadków-normalna rzecz że się konsoliduje, trochę skorekci jak urosło 40%w 3mce do marca. Problem jest z Twoim bełkotem, wywodami jak to będzie źle w biznesie LVC (nie z kursem) bo FB, bo jak sprzedają właściciele to musi być tragedia albo bo Ty tak mówisz. I tak od lat... (no chyba że masz chwilowo akcje to nagle spoko z biznesem, sprzedasz to tydzień później już słabiutko, ale że teraz rzekomo siedzisz na gotówce to wiadomo...). jak rośnie biznes/wyniki i kurs LVC wszyscy widzą. Twoje pier... nic tu nie zmieni. Naprawdę nie liczę że zrozumiesz cokolwiek i bo poza rzadkimi momentami gadania z sensem to stylem czy błyskotliwością umysłu nie grzeszysz.