~Kr

Nawet jak gość nie ma żadnych wiadomości z przecieków to i tak tu jest w sumie teraz małe ryzyko straty bo zarobek na kontrakcie z PKP w konsorcjum Noki będzie dobry aż do połowy 2023 ... a przecież wiadomo ze docelowo zaczną wchodzić nowe kontrakty z PKP Intercity. Dochodzą OZE i to przejęcie/utworzenie firmy przemysłu elektromaszynowego. Informacje będą się co jakiś czas pojawiać wiec ryzyka straty gość nie miał biorąc za te 200k zł, w końcu na tym zarobi.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.