Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Odpowiem Ci krótko,
Ma do zrealizowania jakieś 30 MW zleceń w 2021 roku i na horyzoncie rozpoczęte zlecenia na 560 MW w przyszłości (tak, to traktuję z przymrużeniem oka na razie, ale ostatnie raporty wskazują, że w tej materii coś się już dzieje).
Plus pracuje nad technologią magazynowania energii w ramach spółki Storion (też traktuję to z dystansem, ale jeżeli w 4q 2021 dostaną w ramach konsorcjum 32 mln euro dotacji, a znając życie i środki UE na zieloną transformacje dostaną, to przypadnie nam kwota o znacznym procencie kapitalizacji).
Resztę doczytaj proszę.