~zenit1973

SIA Siluflora to rodzinna firma z doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości podłoży ogrodniczych i profesjonalnych substratów torfowych z Łotwy.
Nasze podłoża są wykorzystywane w najbardziej profesjonalnych i wymagających gospodarstwach ogrodniczych i warzywniczych na całym świecie oraz nieustannie rozwijają europejskie i światowe rynki.
Siedziba naszej firmy mieści się w samym centrum krajów Pribałtyki ( Litwa, Łotwa, Estonia ) bogatych w najwyższe jakościowe naturalne surowce torfowe na świecie.

https://siluflora.eu/wp-content/uploads/2021/05/logo_gwiazda_branzy_ogrodniczej_2021.png

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.