~Marek

Wczoraj było trochę tych wynalazków, piszących o dwustu złotych za akcję i tak dalej, ale też nie za dużo. Wzięli pewnie po 80 z groszami, albo po 1,4x, może coś na dolnym knocie wczorajszym, oddali dziś na otwarciu i ich nie ma. Tu jest cisza na forum, wbrew pozorom, a to dobrze świadczy. Kilku płaczków jak polak, Detektyw, kilku entuzjastów jak Inwestor, oczywiście Wzrosty, który pisze o tych swoich sześciu złotych długi czas i to wszystko poza oczywiście kilkoma ludźmi, którzy weszli świadomie, analizując wyniki, raport i sobie tam główkują co się z tego może urodzić.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.