~PrawdziwyInwestor

Dnia 2021-05-07 o godz. 10:08 ~moro napisał(a):
> Te gry co wymieniasz są ukończone i opublikowane. Widzę, że stały bywalec tutaj jest - te same wypominanie co zawsze ten sam ton - ponoć ci odwaliło na punkcie tej spółki i samego prezesa. Powinieneś się leczyć - to jest chora obsesja. Zajmij się swoim biznesem i swoim życiem.
>

" Te gry co wymieniasz są ukończone i opublikowane. "
Co ciekawe masz inne zdanie na ten temat niż sama spółka. Właśnie srawdziłem i 6 kwietnia spółka poinformowała że gra Froggy adventure jest w early access. Jeśli dla ciebie oznacza to ukończoną grę.. Nie inwestuj w spółki growe.
Jeśli chodzi o MN, jest to CCG, pomijam fakt, że nie ma jeszcze wszystkich scenariuszy zaimplementowanych, ale gry CCG potrzebują ciągle nowego kontentu. Nowych kart. Nowych mechanik. Bez tego gra jest martwa, a nie skończona.
Nie chce mi się sprawdzać, ale spółka obiecała że z-cafe zostanie rozbudowane i poprawione zostaną błędy, ale o ile się nie mylę niewiele się zmieniło odkąd została opublikowana pod banderą PGBAMES.

Wycieczki personalne proszę sobie wsadzić w kieszeń. Tak jest jak się nie ma arguemtów do dyskusji to się atakuje osoby a nie jej argumenty.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.