~combo

@Zakar
Czysta AT nie bierze pod uwagę żadnych danych bieżących. Zakłada że wszystko jest na tą chwile w cenie.
Poruszanie się kursu w kanale uwiarygadnia go. Jest też często skutecznym miejscem do zajmowania pozycji np. przy wybiciu (w obie strony). To dla wyznawców wyłącznie techniki.
Dla osób, które stosują AT jako narzędzie pomocnicze jest po prostu jeden z dodatkowych elementów, które można (ale nie trzeba) brać pod uwagę.
Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.