~Karamba

No i proszę jaka merytoryczna i kulturalna dyskusja się wywiązała. Miło widzieć, że na tym forum da się tam sensownie powymieniać argumenty. Też jestem zdania że sypią na razie leszcze ubrani wiele czasu temu w pakiety po kilkadziesiąt akcji w kampanii crowdfundingowej. Zniecierpliwieni nie wytrzymują napięcia i puszczają ze stratą. Jak się wyprzedadzą, a mam nadzieję nastąpi to już niebawem, to poważniejsi inwestorzy, którzy póki co obserwują, wejdą ze swoim kapitałem. I nagle z czterech złotych zrobi się w krótkim czasie dwadzieścia. Zapowiedzi fajne, wishlisty obiecujące, forumowicze ogarnięci a kurs atrakcyjny do zakupów. Niektórzy to rozumieją i zamiast sprzedawać, dokupują. Jak się akcjonariat wymieni, to trend się szybko odwróci. Moja średnia to na razie 4,55 ale w tym tygodniu zamierzam jeszcze ją obniżyć, mam nadzieję że się uda :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.