Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Sukces pierwszego, autorskiego projektu.
Dużym sukcesem okazała się pierwsza i najważniejsza, autorska produkcja studia, gra Don’t Be Afraid. Jest to przygodówka z elementami horroru, w której gracz wciela się w rolę porwanego przez psychopatę chłopca. Gra zebrała bardzo dobre opinie (88% pozytywnych recenzji) na Steam, a jej sprzedaż pozytywnie zaskoczyła.
Debiuty gry, 17 grudnia 2020 r. spotkał się z dużym zainteresowaniem graczy. W ciągu pierwszych 5 dni wpływy ze sprzedaży pokryły w pełni koszty wyprodukowania tytułu. Wishlista gry wciąż rośnie, a opinie na serwisie Steam utrzymują się na bardzo wysokim, pozytywnym poziomie.
W połowie 2020 r. został udostępniony bezpłatny dodatek Don't Be Afraid - The First Toy.
„Już wiosną 2020 r. w ramach Festiwalu Gier Steam, udostępniliśmy do pobrania graczom na kilka dni darmowy dodatek Don't Be Afraid - The First Toy. Zebrał on wtedy bardzo dużo pozytywnych opinii i bił rekordy pobrań na platformie. Z ponad 500 komentarzy na Steam 92% stanowią pozytywne recenzje. Najwięksi światowi YouTuberzy gamingowi ocenili tę grę jako najbardziej przerażającą, w jaką grali” – mówi Kurkowski.
Wcześnie, bo w listopadzie 2020 r. studio wydało grę przygodową The Last Show of Mr. Chardish, której producentem jest Punk Notion. Teen projekt także zebrał wysokie oceny i pozytywne opinie. Gra jest obecnie portowana na konsole.